| anonim_4396 a întrebat:

Vrea sa ma tund pentru ca varfurile mi s-au despicat de la placa dar nu stiu cumsadma gandeam la ceva breton pe o parte... sper ca ma puteti ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Izzie1427 a răspuns:

Cand te tunzi trebuie sa ti cont in primul rand de forma fetei.
Arunca o privire pe www.divahair.ro si poate gasesti ceva care sa iti placa si sa te avantajeze in acelasi timp.

| justdelia a răspuns:

Daca ai fruntea mica, bretonul ti-l lasi mai lung si inegal. Crescator de la frunte spre urechi.