| Anaiseuqg a întrebat:

Vreau picioare mai groase si talie mai subtire.Ce as putea sa fac? Mentionez ca sunt slaba, nu am burta, dar vreau talia mai subtire

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau picioare mai groase si talie mai subtire"

împacă-te cu aspectul pe care-l ai și ...be happy

| christine99 a răspuns:

Fain sa vrei.

| Ralena a răspuns:

Prin sport, si anume exercitii de hipertrofie musculara, vor creste muschii fesieri si ai coapselor. Astfel talia va parea mai subtire, In timpul exercitiilor foloseste o banda de neopren pentru talie. De asemenea evita genuflexiunile si exercitiile pentru oblicii abdominali aceste doua exercitii ingroasa talia In schimb fa genoflexiuni plie si planks pentru intregul abdomen. Succes!