| k1nk1 a întrebat:

Vreau sa fac operatie la ochi cu laser in craiova. E cineva pe aici care a facut si poate sa imi dea niste detalii, pret, cat dureaza, ce trebuie sa faci, nr de tel, orice altceva ce poate fi de folos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Iti recomand Clujul. Operatia costa acum 3 ani, cand mi-am facut eu, cam 1000 de euro. La costul operatiei cred ca e lipsit de importanta costul drumului Craiova-Cluj. Un medic foarte bun, Tomi Teodor, la clinica Optilens. Bafta!

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Astigmatism hipermetropic

| k1nk1 explică:

Ms. tu ce problema ai avut?