| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa iau un supliment de ulei de krill si acolo la contraindicatii scrie ca daca ai alergie cunoscuta la crustacee si fructe de mare nu trebuie sa iei,eu nu stiu daca am sau nu voie, dar acum eu va pot spune ca am mai luat 15-20 de zile in trecut acest produs si nu am avut nimic, daca l-am luat deci in trecut oare e vreo problema daca il iau si acum in legatura cu alergia? Cine cunoaste imi poate da mai multe detalii? Oare pot sa il iau linistit? L-am mai luat acum 3 ani, vreo 15-20 de zile, 1 caps pe zi acelasi produs. Daca am mai luat teoretic nu ar trebuie sa fie vreo problema cu alergia nu? Sau cum? Cine are cunostinte medicale in acest sens si ma poate lamuri?
Multumesc frumos anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Un nutritionist cu siguranta are si trebuie sa l plătești, cum e și corect, pentru astfel de indicatii medicale. Mereu ne asteptam sa primim gratuități pe site ul asta.

Sa nu uitam de:
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.