| aalhggcsdsvs a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un aparat pentru epilare definitiva... Imi puteti recomanda ceva bun? buget 2500 lei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DeeaBeatrice a răspuns:

Braun, absolut - sunt cele mai bune.
Acum, daca iti permiti sa dai un ban in plus, ar merita modelul asta: http://www.braun.com...pil-7-dual.html, pentru ca nu are fir si te poti plimba oriunde cu el, ca sa nu mai zic ca-l poti folosi la dus.
Daca nu, poti alege orice altceva din gama lor care sa intre in bugetul tau. Oricum, nici cel mai scump epilator din lume nu te epileaza fara sa simti, durerea e aceeasi.
funda?