| mardeamor a întrebat:

Vreau sa imi fac analize la secretie imi puteti recomanda o clinica unde sa iti citeasca analizele? sa nu te trimita in alte parti ci sa ti le citeasca ei..in bucuresti prin sector 3 daca stiti multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt spitale de ginecologie în București (Filantropia, Polizu), mergi cu trimitere de la medicul de familie.
Pa, pa.