| Girly97 a întrebat:

Vreau sa incerc o guma Nicorette. Ce imi poate >face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar sa te dezvețe de fumat. Dar nu prea au efect.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce iti poate face? In cel mai bun caz, de scapa de fumat. In rest... nu cred ca ar face ceva rau, daca nu ai reactii adverse la ingrediente.

| Girly97 explică (pentru DoarBogdan):

Tocmai asta este ideea, sunt nefumatoare. big grin Nu am incercat in viata mea o tigara.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Girly97):

Pai... are si el o doza mica de nicotina si ajuta la incetarea senzatiei pe care o ai cand vrei sa fumezi. Daca senzatia lipseste... ce mai inlatura? thinking

Si cum de te-ai gandit fix la asta? laughing

| Girly97 explică (pentru DoarBogdan):

Pai am pe cineva din familie care foloseste asa ceva. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Girly97):

A... probabil si eu as fi tentat sa vad cum este big grin (dar nu, nu este recomandat devil )

| Girly97 explică (pentru DoarBogdan):

Ce rau mi-ar face totusi?

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu esti alergica la nicotina sau alte ingrediente nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pofta buna!