| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund......am fata rotunda ....credeti k miar sta bine cu parul mai lung sau mai scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Tunsorile scurte si medii sunt ideale pentru fata rotunda.Nu incerca breton scurt pentru ca-ti va accentua si mai mult rotunjimea fetei.

12 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este sa mergi la un stilist el iti va recomanda ce tip de tunsoare poti aplica, sau daca iti sta bine cu parul lung.

cristian
| cristian a răspuns:

Tu trebuie sa stii mai bine ce te avantajeaza si ce nu.

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu am fata rotunda si aveam parul lung dar m-am tuns un fel de bob scurt in spate si putin mai lung in fata...imi place cum imi sta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic k tziar sta mult mai bine q parul mai lunghappy pentru ca si eu am aceeasi problema si am incercat mai multe frizuri si pot sa spun k q parul mai lung tziar sta mai bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lung

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mediu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact asta ma intreb si eu...sadsadsadnu stiu nici eu ce sa faccrying...eu am parul lung... dar m-am saturat de el...si vreau sa ma tund dar nu stiu cum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic par lung...si eu am aceeasi problema si imi sta ff bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu stiu ce sa zis:-s.si eu am fata rotunda si am paul mediu. da na vreau sa ma tund.:-s...nu stiu cum. app eu il am si putin ondulat de aceea mil fac cu placa da na degeama peste catva min devine iar ondulat.:-s. zicetzimi ce sa fac sa stea drept.love struckplz.mskX:*:*:*

| Florinna a răspuns:

Cu parul mai lung bineinteles...si eu am fata rotunda si am
breton scurt si sunt super multumita

Răspuns utilizator avertizat
| katerin a răspuns:

Stii eu te-as sfatui daca nu ai inca parul lung ...creste-l... fetelor cu fata rotunda le sta bine cu parul lung(drept) si cu breton (drept)...