| devil2279 a întrebat:

Vreau sa mai cresc in inaltimeee! Am abia 1.71 si am 17 ani si 67 kg. Oare mai cresc, eu vreau sa ajung macar la 1.80 pentru ca am nevoie de asta. crying Tata are 1.77. Si mama are creca 1.60. Ma mai pot inalta de acum inainte? Daca da, cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Nu am idee cum poti creste, dar de fapt nu ai nevoie de asta, tu doar vrei asta!

Răspuns utilizator avertizat
| GreenSky a răspuns:

Mhm. eu am 1.55 si am 19 ani asa ca multumeste-te cu ce ai!

Răspuns utilizator avertizat
| GreenSky a răspuns (pentru devil2279):

Am prieteni (baieti) cu 5cm mai inalti decat mine! Stai linistit ca nu-i capat de lume, o sa ai alte prioritati peste cativa ani in viata!

| hefe a răspuns:

Fa si tu baschet. daca faceai de mai mult aeai 1.80 sigur acum.un an de baschet nu strica

| hefe a răspuns:

Ce sport vrei sa faci?