| anonimulll12345 a întrebat:

Vreau sa merg pentru prima data cu avionul si am dinti din metal care vor suna la alarma, cum se procedeaza la imbarcare in cazul meu?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arati acolo ca ai dinti de metal, cand sună alarma.
Eu am venit din Luton UK si aveam capse la blugi la buzunare.
In stanga aveam patru capse si nu suna.
In dreapta aveam 5 capse si suna.
Am trecut, dupa ce s-au convins care era cauza.

| sierra1 a răspuns:

Am auzit că unora le-au extras măselele in cauză să n-aibă cumva dracului, exploziv in ele

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

"prima data cu avionul, si am dinti din metal care vor suna la alarma"

mai sictirită ca asta, rar de tot!

| sierra1 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Totuși, pe asta n-o depășește

https://www.tpu.ro/......em-pe-tpu/

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns:

Bună! Mergi fără grijă! Nu ai tu atâta metal în gură încât să nu te lase să treci. Dacă nu va fi în ordine, le vei explica frumos treaba cu dinții și vei trece rapid! Călătorie plăcută și revino sănătos acasă!

| AmandinaDragan a răspuns:

Au sa te perchezitioneze separat.

| DonMoldo a răspuns:

Pai cum vrei sa procedeze sa-ti scoata dinte cu dinte pur si simplu le spui celor de la poarta de control ca ai dinti din metal si le si arati. E aceeasi chestie ca si aparatul dentar voi ganditi inainte sa intrebati ceva laughing

| ionutchiriac222 a răspuns:

Doamne ferește ce răspunsuri aici. Mergeți la stomatolog, mi se pare că vă poate da o hârtie care atestă lucrarea executată.

| darrio2007 a răspuns (pentru ionutchiriac222):

Lucrarea este vizibilă. De ce ar trebui sa aiba si hartie care sa ateste asta?
Si tu ai un raspuns de te doare capul.