| AndreiSB a întrebat:

Vreau sa scap de burtica insa sunt foarte slab. Sunt slab de la genunchi in jos insa am coapse musculoase, am un pic de burtica de care vreau sa scap pana la vara si la maini sunt la fel de slab happy, ce pot face sa imi fac mainile mai groase si sa scap de burtica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Aly1234 a răspuns:

Buna!
ca sa scapi de burtica trebuie sa faci abdomene dar urmate de genoflexiuni 20/30 pe zi
pentru maini: pai poti sa mai ridici greutati

din userm\name reiese ca esti baiat deci aceste exercitii sigur o sa te ajute! daca faci multe exercitii din astea vei avea si patratele si muschi dar trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa chiar daca ai mancat si sanatos sa stii ca nu vei avea un corp de invidiat in 1 saptamana dureaza mult sa nu uiuti de alergari dimineata si seara si poti sa faci si alte exercitii fizice! primesc si o fundita