| queneen a întrebat:

Vreau sa stiu daca la menstruatie mai sunt ca simptome oboseala si stare de voma.
Eu am mai avut pana acum de multe ori insa nu mi-a mai fost asa de somn cum imi este acum (poate ca este si din cauza ca am dormit 4 ore azi noapte) si nici stari de voma nu imi aduc aminte sa fi avut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Starile de oboseala si simptomele de voma NU sunt simptome de menstruatie, ci de sarcina, probleme la stomac, colecist samd.
Starile de voma pot apare si din cauza oboselii cronice, cand nu dormi suficient.