| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre ciroza hepatica cum se manifesta, si un d bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.romedic.ro/ciroza-hepatica
Doctor bun? Trăim în România...
Sănătate multă.
Pa, pa.

| babyyou a răspuns:

Ciroza hepatica este o boala a ficatului
poti trai mult timp avand aceasta boala daca ai un regim (mancaruri fara sare, fara prajeli, fara grasimi, fara otet, fara multe dulciuri, fara sucuri cu acid bauturi alcolice, fumat si efort moderat
doctori buni iti pot recomanda doar in timisoara dr. goldis, dr. sporea