| kill3rk a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, cam la ce suma se ajunge sa platesc (fiindca nu muncesc) dar sa beneficiez de asigurarea de sanatate? sa apar ca asigurat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Geordan a răspuns:

Salut, in functie de "datorii" Dupa ce vei plati din urma ( daca este cazul) vei platii 33 de lei pe luna! Atat am platit eu acum 7-8 luni pana a ma angaja! (mentionez ca am urmat si o interventie chirurgicala in timpul in care eram asigurat... de catre mine, adica imi plateam singur)