| funkystar a întrebat:

Vreau si eu sa cer o parere happy. Sunt cam slabut si as vrea sa iau vreo 2-3 steroizi, ce ziceti e bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Acei steroizi pot fi si periculosi daca i iei asa de capul tau te pot deregla hormonal mai rau decat esti, aceia se iau de catre sportivii profesionisti care fac efort intens in fiecare zi si trebuie sa isi creasca masa musculara asa de pe o zi pe alta ceea ce nu e sanatos parca sunt umflati cu pompa tu nu vezi ca sunt crescuti fortat ca puii de gaina la avicola, mai bine mergi la endocrinologie sa vezi cauza hormonala pentru care esti slab dar poate nu esti slab doar ti se pare, cate kg ai si cati ani si inaltimea? si iti spun daca esti bine

| EUSIATIT a răspuns:

Mult sport si ceva vitamine maninca sanatos

| constantyna a răspuns:

Nu este bine!

| pauladrian a răspuns:

Nu este bine. Daca vrei sa ai muschi in special pentru fete nu prea se merita, o fata te place asa cum esti. Mananca sanatos si fa sport.

| Cosmin86 a răspuns:

"roteine, aminoacizi si creatina la greu", si tu bagi ZILNIC, asa ca de ce comentezi?

| Marius1985 a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna, intai informeaza-te despre ei, exista destula informatie pe internet, uite aici un site: www.steroizi.ro

| SteroMaxPopescu a răspuns:

Este destula documentatie pe net... incerca pe https://www.sterotren.com