| PerfektTiredAngel a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum poti slabi catevqa kg intr-o saptamana? Eu tot incerc dar nu reusesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Sa fim seriosi.tu ai pus kg in plus intr-o saptamana? normal ca nu, deci nu le poti da jos intr-o saptamana.

| DarkShaodw1 a răspuns:

Draga, astfel de cure "miraculoase" nu exista! Sunt doar inventii facute pentru bani. NU vei gasi astfel de reteta minune, dar exista un regim perfect: mancare normala(fara fast-food, dulciuri si grasimi in exces) si mult sport(fie el basket, inot, aerobic sau dans prin camerabig grin)
Astfel, cu ceva rabdare si multa ambitie vei ajunge sa ai o silueta de vis!
Succes:*

| cris_2039 a răspuns:

Incearca sa maninci mai putin si sa faci cit mai multa miscare

| vonteao a răspuns:

Eu pun pe piata din ro o tehnologie revolutionara care combate non invaziv,,celulita,, tesutul adipos,, vergeturile,, varicele,,, 15 sedinte echivalent cu o liposuptie,,, functioneaza cu geluri si curenti galvanici, cu rezultate de la prima folosire,,, mai multe informati la tel,, 0741732203, ,