| NimeniAlta16 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu, trebuie aprobare de la medic pentru antidepresive? Nici nu vreau sa ii intreb pe ai mei. dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai nevoie de o reteta speciala

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, pentru medicamente antidepresive este necesară Reţetă/prescripţie medicală!

Cel mult, FĂRĂ Reţetă, poţi cumpăra diverse produse pe bază de plante ( indicate în stări depresive ).

Toate cele bune.

| MaliciousDeath a răspuns:

Da.Si verdictul ca suferi de depresie tot de la psihiatru il primesti.

| giony54 a răspuns:

Foarte rau ca nu ai incredere in ai tai.Nu poti sa ei fara avizul medicului.Suna-ma si sa vad ce problema ai si pot sa te ajut fara sa ei medicamente periculoase.