| PVCG a întrebat:

Vreau si eu sa stiu unde gasesc instructiunile pentru tensiometrul digital din link-ul urmator http://www.marcodora.bizoo.ro/vanzare/4979331/Tensiometr u-digital-TCM

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaD12 a răspuns:

Cauta pe Google instructiuni pentru Tensiometrul Digital TCM.
Eu am gasit ceva, dar nu il pot posta.
Am gasit pentru alt model, dar cred ca e cam la fel.
Succes!
Daca nu gasesti intreaba prieteni/rude/vecini.