| Sh4d0wGh0st a întrebat:

Vreau si eu un program cu: flotari in pumn, flotari normale, flotari cu mainile departate, impins din culcat cu haltera, tractiuni la bara(biceps,antebrat,spate, trapez), in special vreau sa lucrez mult antebratul deoarece cand strang mana cuiva simt ca nu am forta; flexii cu gantera, cu haltera (cu haltera fac cam putine 5-10 max), (la fel si la impins din culcat cu haltera e de 25kg si fac 4-5 repetari maxim); abdomene, genoflexiuni, alergare.
Daca se poate sa-mi spuneti si cate serii a cate repetari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauat un antrenor personal si iti va face el programul in functie de varsta ta, greutatea si conformatia corpului.

| Sh4d0wGh0st explică:

Cineva?!