| DragosSebastianbossul a întrebat:

Vreu sa cresc in greutate, urgent.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Shaorma cu de toate dimineata la pranz si seara.
Intre mese ceafa de porc cu cartofi la cuptor.
Ca desert recomand tort de ciocolata minim unul pe zi.
Baga in tine suc carbogazos cat incape.
Pe langa dieta e musai sa nu te misti prea mult ca sa nu arzi din calorii.
Nu te deplasezi decat pana la bucatarie si la toaleta.
Recomand statul la calculator de dimineata pana seara.