| Mihaihjv a întrebat:

Vreun doctor urolog pe aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar pe acest forum nu sunt medici.
Sfaturile pe care le dam aici, le dam din experienta proprie sau a familie noastre.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti pot recomanda un doctor urolog de exceptie, recunoscut pentru reusitele lui in operatii cu risc major.
Dr. Daniel Liviu Badescu de la Spitalul Clinic Prof. Dr.Th.Burghele din Bucuresti
Șoseaua Panduri 20, București 061344, Romania
Phone: +40 21 410 6910

https://burghele.ro/medici/

Iar aici ai niste revieuri scrise de fostii lui pacienti:
http://www.sfatulmedicului.ro/medici/dr-daniel-liviu-badescu_3566