| Elly7890 a întrebat:

Vreun remediu natural ca sa nu ma mai usture gatul si sa nu il mai simt uscat va rog mult si sa nu mai tusesc? merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Miere cu lamaie, daca nu trece in cateva zile du-te la medic pentru consult si tratament.Multa sanatate!

| Delicacy a răspuns:

Ia câteva linguriţe de miere.

| Mandy693 a răspuns:

Iei ridichia neagra o tai in doua pui zahar intr-o scobitura si o pui la loc caldut apoi bei zeama aia