| PublicName330 a întrebat:

1. Voi la ce ora va culcati in cursul saptamanilor de scoala? Eu ma culc la ora 1 noaptea.
2. Voi la ce ora va culcati in weekend? Eu ma culc la 3 noaptea.
3. Voi la ce ora va culcati in vacanta de vara? Eu ma culc la 5 dimineata.

7 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

12 - 12 jum. noaptea

2-3 noaptea

Depinde, uneori stăteam până la 4-5 dimineaţa, uneori până la 2-3 noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam la fel. Bine, in vacanta de vara nu exagerez asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul scolii pe la 1 seara
In weekend la 4 dimineata
Vara la 5 dimineata.

| asperger3 a răspuns:

Eu pe la 12 noaptea in timpul scolii(sunt dupa amiaza) in week end la fel
Vara sunt si nopti cand nu dorm seara si dorm ziua(uneori am insomnii)
Dar depinde unde sunt; daca sunt acasa; in alt loc

| Cliar a răspuns:

Ma culc tot timpul pe la 2-3 si ma trezesc undeva pe la 6-7. Eu cu 3-4 ore de somn sunt fresh toata ziua si mai economisesc si timp fiindca dorm mai putin. Dar nu iti recomand sa faci si tu asta, fiindca daca faci trece brusca de la 8-9-10 ore de somn la 3-4 o sa mori de oboseala. Eu dorm doar 3-4 ore pe zi de vreo 2 ani si sunt obisnuit cu somn putin si n-am treaba happy

| AlexAndrei99 a răspuns:

Bai, acum depinde, daca înveți dimineața nu prea e ok sa te culci la 1, pentru ca o sa fii obosit si prima ora o faci in ultima banca, cu capul pe ea

| ForrestGumpJr a răspuns:

Iti voi raspunde la toate cele trei intrebari: ma culc atunci cand simt ca sunt obosit, pot sa adorm la ora 22 pot sa adorm la 6 dimineata stiind ca la 7 sunt in picioare pentru ca am scoala. happy