| ionut1213190 a întrebat:

Am 14 ani si fumez 2-3 tigari cu bila Winston! Mda am gastrita dar de cand fumez nu ma mai doare nimic si fumez de 3-4 luni nu am nimic. Intrebarea este : Winston cu bila este o tigare tare? Oricum prefer sa nu spar bila decat la ultimul fum sa nu raman impotent. Byeee

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ce fumezi tu sunt prostioarea sa vezi tu cand fumam cu rusii la lighean se numeste, numai iti simti plamanii. Sa vezi in Turcia tigarile din foi cum te sparg astea winston, kent sunt pistoale cu apa pentru fumatori.
Dat sfatul meu esti prea tanar pentru a te fi apucat de fumat, asa ca cel mai corect sfat lasa-te.
Si daca vrei ca gastrita ta sa mearga in ulcer poti continua asa...
Tigarile iti vor face rau in cazul tau la stomac dar cel mai rau iti vor face la plamani, ficat si evident fumul; ajunge; si la creier, face el ceva pe acolo si cu substantele din creier dar asta e alta situatie.
Ai 3-4 luni nu este inca tarziu sa te lasi...nu e nicio smecherie sa fumezi. Si eu am fumat vreo 13 ani, devenisem sedentar, ma dureau oasele si articulatiile si oboseam la cel mai mic efort.
Am lasat tigarile, m-am apucat de sport si totul este mai bine.
Lasa-te ca fac rau. daca stii ca cauzeaza cancer de ce te mai complaci sa fumezi?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am gastrita dar de cand fumez nu ma mai doare nimic"

yummy, sănătate curată, dă-i 'nainte tot așa

| QElenaBoghiu a răspuns:

Vorbesti despre winston click, la tarie nu-ti pot da detalii fiindcă toate tigarile se aseamana, citește pe pachet ce si cum