| Aoxkajcjw a întrebat:

Am 3 pisicute si nu ies afara, se plictisesc, nu au cu ce sa se joace. Le fac un fel de mingi din hartie dar se plictisesc, am luat si o minge de ping pong dar nimic. Ce as putea sa iau sa se joace sa isi consume timpul sa zic asa?

2 răspunsuri:
| dd17 a răspuns:

Te poti juca chiar tu cu ele, mai au nevoie si de afectiune din partea ta nu doar sa i faci jucarii din hartie

| Aoxkajcjw explică (pentru dd17):

Ma joc dar ele toata ziua vor si nu vr sa ma joc atata pentru ca le cade parul si nu vr sa imi intre in gura/nas