| Ava1231 a întrebat:

Am cumpărat o bluza din second hand si arata foarte bine ca si material insa are 3 pete galbui. Am spalat-o la 30 de grade si nu au iesit
Cum le pot scoate?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca apa calda. Apa rece nu scoate petele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai scoti niciodata pata, de aia ai si gasit o la second hand, du o la nufarul dar slabe șanse sa ti o curete ei

| Catrice a răspuns:

Spală și tu normal in apa calda.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, bluze, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!