| anonim_4396 a întrebat:

Am dus o geaca de piele ecologica la curatatorie, mentionez ca nu a mai fost niciodata curatata pana acum, avea simbolul "P" pentru curatat nu stiu exact ce inseamna, a costat destul de mult mi-a fost facuta cadou din Italia, doamna de acolo mi-a spus ca exista riscul sa crape, credeti ca am facut totusi bine ca am dat-o? Cred ca totusi era necesar sa fie curatata...arata cam stearsa, e de 2 ani. Va multumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"geaca de piele ecologica la curatatorie... credeti ca am facut totusi bine"

despre o chestie sintetică (mușama), după 2 ani, zic doar atât: alta