| MaryMaria333 a întrebat:

Am fost in gradina si cum era plin de buruieni pe acolo am avut norocul sa ma fac toata numai scaieti din aia pe halat. Cum as putea sa mi le scot?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu multa rabdare, unul cate unul. Ai cautat morcovi?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai cu mana si cu rabdare. Poate un piepten puternic (astazi nu mai sunt de os dar sunt metalice) te mai poate ajuta dar nu in totalitate.

| MaryMaria333 explică (pentru Salontanul):

Am piaptăn numai de plastic si are dintii desi. Ar merge?

| Salontanul a răspuns (pentru MaryMaria333):

Eu stiu? Se pot rupe dintii. Incearca!

| gabicoo a răspuns:

Benzina e soluția!
hee hee

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Și chibritu'!
laughing

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Spălând halatul. Daca încerci sa ii scoți pe uscat, halatul se deteriorează. Spala-l si ud in apa scoate-i unu cate unu.