| aLexZz_7238 a întrebat:

Am niste pulpe superioare de pui si un piept. Niste idei? Ce as putea gati din ele?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna ALEX, gratarel tata ca e mai bunwinking cu mujdei de usturoi frecat ca la mama luiwinking si mamaligutalove strucklove struck hai fa repede ca mi foameeeee:d

3 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Pulpe superioare: le poti face cu maggy pui fraged la punga cu usturoi, verdeata sau picant dupa preferinta si piept de pui umplute cu ciuperci si cascaval sau ceva mai usor piept de pui cu legume la cuptor, sper ca te-am ajutathappy

| BlackNights a răspuns:

Fa-le la cuptor

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Fa-le snitel, prajeste-le sau incearca sa faci tocana sau ostropel!