| Tpufan123 a întrebat:

Am o pereche de converși din piele. Credeți ca as putea sa ii mai lărgesc cumva?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cateva trucuri pentru lagit incaltamintea gasesti in link : http://perfect-ask.com/......ui-cizmar/

5 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Da, ii poti largi

| Tpufan123 explică:

Da, este model cu "blana" in interior. Mulțumesc pentru link!

| TheOneTime a răspuns:

Frate, fara sa ii strici nu poti... scuze, ei se vor lasa in timp oricum, o sa te obisnuiesti cu iei si nici nu o sa iti mai dai seama.

| Lusca1995 a răspuns:

Daca ii porti des se vor largi ei singuriwinking

| AdolfHalzone a răspuns:

Daca e tipul ala care are blanita prin interior, nu se mai largesc.