| Sonia822 a întrebat:

Am o prietena care vrea sa-si cumpere un apartament in Bucuresti, nu stie exact in ce zona. Puteti sa-mi lasati aici niste grupuri de cartier pentru a intra pe ele, sa cunoasca si ea problemele fiecarei comunitati, in fundamentarea deciziei? Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amuzant... grupuri. Daca eu ii zic sa intre pe grupul Primaverii scoate prietena ta 400.000 euroi pe apartament acolo?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Bugetul.
2. Vizită la fața locului. Prietena. nu tu.
Dar știi ce vrea ea?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sincer grupurile astea sunt apa de ploaie, sunt factori mult mai importanti de luat in calcul. In functie de bugetul disponibil trebuie tintite cateva zone si de aici pornesti cercetarile.

| Sonia822 explică (pentru andreia67):

Poate sunt si alte motivewinking Solicitarea e clara. Daca cunosti cateva grupuri.winking