| Ionozec20 a întrebat:

Am o problema in legătura cu mașina de spalat, după ce spăl hainele au un miros ciudat când se usuca, am schimbat mașina și nu s-a schimbat nimic...am încercat orice, am pus bicarbonat, am pus oțet, orice. Nu scap de miros. Ce ar putea fi? Ar putea fi de la apa? Și parul când îl spăl are un miros destul de ciudat...am nevoie de sfaturi va rog pentru ca nu mai suport

Răspuns Câştigător
| Savina23 a răspuns:

Intreaba si vecinii daca au aceeasi problema, daca da, înseamnă ca este de la apa. Poti face o sesizare la compania de apa.

2 răspunsuri:
| Savina23 a răspuns:

Mai dai o clatire.Sau e de la apa, sau ai o infectie la nas daca ti se pare ca miroase peste tot urat.Se vindeca.Sau schimba balsamul de rufe, ia ti semana negru cu albastru sau mov, e super!

| Ionozec20 explică (pentru Savina23):

Am încercat orice balsam și orice detergent și fără rezolvare? cred ca este de la apa

| Savina23 a răspuns (pentru Ionozec20):

Intreaba si vecinii daca au aceeasi problema, daca da, înseamnă ca este de la apa. Poti face o sesizare la compania de apa.