| Solutia69 a întrebat:

Am.....Salut! Am o problema cam naspa. Am ciobit din greseala cu un cutit un pat( de culoare deschisă). Cum pot sa repar?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu chit special de lemn astupand carpaturile si apoi vopsesti cu vopsea sau lac, la aceeasi culoare.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca ai zgariat / taiat lemnul din care este facut patul nu prea ai ce sa faci, eventual o mana de lac de culoarea acelui lemn sau provizoriu sa-l acoperi cu ceva pana o sa schimbi acea parte (daca este posibil).