| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Merge sa imi intretin adidasii din piele ecologica cu crema? Si daca sunt albi imi trebuie crema alba?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Caută cremă transparentă pentru piele "ecologică"!

| NYØ2002 explică (pentru gabicoo):

Si de exemplu daca am adidasi piele naturala in exterior si in interior ecologica inseamna ca folosesc crema neagra pe care o stiu eu.Eu daca imi iau o pereche de piele ecologica si o pereche de piele naturala pot folosi aceeasi crema neagra?

| gabicoo a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu! Cremele sunt diferite:
- Pentru pielea naturală folosești o cremă clasică de exemplu "Kiwi".
- Pentru pielea "ecologică" există creme speciale.