| Rb6 a întrebat:

Am spalat lenjeria intimă cu 95% bumbac la 40 de grade în masina de spălat, apoi le-am uscat pe un calorifer.Credeti ca se poate micșora?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu lenjeria se va micsora, ci tu te vei ingrasa, pana ce se usca. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce viata simpla trebuie sa ai cand singura ta grija e ca te strang chilotii si pui intrebarea asta din 2 in 2 zile

| Bondarel99 a răspuns:

Vorbesti de parca e prima data cand speli chiloti, cumperi chiloti din bumbac sau porti chiloti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar iti distrugi caloriferul.Ia-ti o culme care se ataseaza de calorifer.

| Paul754880338 a răspuns:

Doar daca ai mancat 16 eclere pana ce s-au uscat...happy

| danaieladaniela a răspuns:

Daca is de calitate nu se micsoreaza dar daca is de la chinez s-ar putea

| ImiPlacMexicaniiXD a răspuns:

Dacă nu ai fundul prea mare asta nu ar trebui să fie o problema pentru tine?