| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi au venit niște prieteni la mine și au dat cu strongbow pe perete. Dacă știți dacă pot sa-l iau cumva va rog sa-mi spuneti.Mi-e foarte frica sa nu vadă părinții mei.Va rog nu vreau sa-l varuiesc dacă exista alta varianta

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pui mâna și zugrăvești totul din nou.

| Mirel4412 a răspuns:

Da i cu markerul daca sunt colorati peretiilaughing sau freaca bine cu bicarbonat de sodiu sau apa cu sapun, sampon. Daca nu reusesti, intinde acolo niste pahare cu apa si pictura, si apuca te sa faci ceva la misto, si le spui ca ti a scapat vopsea de acolo.