| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit despre Lay's Rumeniti in Cuptor? Ce parere aveti despre chips-urile acestea? happy

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Da am auzit. Sunt extraordinar de bune, de fapt toate chips`urile Chio.

| pinguta a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Astea nu sunt de la Chio, sunt de la Lay's. De aceea le si spune Lay's Rumeniti in cuptor - sunt din cartofi copti nu prajiti si sunt singurele de pe piata din cate am vazut.

| Daviiiiiid a răspuns (pentru pinguta):

Da, doar ca Lay`s sunt o noua "forma" a firmei Chio happy-

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Sunt super bune crede-ma merita sa le incerci

| Updew a răspuns:

David, chipsurile Lay's nu au nicio treaba cu celelalte laughing Lay's apartine companiei Pepsi. Si mie imi plac, sunt bune. Desi, prefer Lay's paprika si o bere rece!