| Irad a întrebat:

Acum câteva zile mi-am cumpărat niște teniși, la început păreau ok dar acum ma cam bat. Aveți vreo idee cum as putea sa ii lărgesc putin sau ceva asemănător? Precizez ca sunt din panza

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, esti fată? Ce varsta ai? In legatură cu intrebarea ta cu tenișii, daca m ai ai bonul de unde i ai cumpărat du te si roaga o pe vinzatoare sa ti schimbe produsul, sa i ti dea alti tenisi alti număr, probeaza i acolo in magazin. Pa sanatate.