| anonim_4396 a întrebat:

Buna, acum cu sarbatorile banii se duc repede. Uite ca intr-adevar, de Craciun am cheltuit mai mult decat mi-am propus si am ramas cu foarte putini banuti pentru Revelion, si am cativa musafiri. Acum va intreb ce as putea sa gatesc sa fie si relativ ieftine produsele dar sa para "scump" big grin Multumesc anticipat big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Salata de beouf alaturi de un meniu rece salam, branza, cascaval, friptura si o prajitura.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Spui musafirilor ca esti plecat/a de acasă.

Răspuns utilizator avertizat