| Janinee a întrebat:

Bună, am cumpărat o geacă (second-hand) care este destul de ok, dar am observat că are câteva pete, nu știu dacă sunt cu ulei, nu știți cu ce aș putea să le scot? Îmi place tare mult geaca și chiar aș vrea să se ducă acele pete.Vă rog cât mai multe răspunsuri!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-o la curatatoria chimica si ti-o vor face ca noua!

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Iti pot recomanda un spray care se foloseste inainte de spalare, are un parfum fin, îndepărtează pete precum cele de unt, ulei sau sosuri. Daca esti interesata, da-mi un mesaj, te rog. Multumesc