| mamalia a întrebat:

Am o intrebare. eu am facut niste inimioare pe masina (alba) tatei iar dupa ce a spalat.o au ramas urmele numai ca erau mai subtiri parca zici ca erau facute cu acul si erau galbene. Cum se poate duce urma si de la ce s.a facut asa? Dau funda!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pasta de lustruit numarul unu si doi! Daca zgarietura a ajuns la tabla, trebuie vopsita fiecare piesa in parte!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, sa se duca la un magazin de chimicale sau pe la un service de masini si sa ceara o solutie pentru zgarieturi