| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, am o pereche de tenesi converse albi, problema e ca au câteva pete și sunt puțin îngălbeniți, ii curat de fiecare data cu apa și săpun, cu o perie pentru papuci, doar ca acele pete rămân, deci întrebarea mea este, ce soluție as putea sa cumpăr, recomandați-mi ceva sa scoată petele?
Dau funda

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ii dai cu spray Nufar pentru pete si ii bagi la masina de spalat intr-un saculet special sau intr-o faţa de perna de are fermoar.
Pui si detergent in masina de spalat, selectezi 30 de grade si maxim 600 rotatii si ii faci ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu conversele albe le bag la mașina de spălat cu vanish

| Skarr a răspuns:

Pete pe tenesi sau pe margine?

| Whitesnake99 a răspuns:

Crep protect. Sau ii duci undeva sa ti-i curete profesional.

| OanaDD a răspuns:

Cu CIF ar trebui sa mearga

| krypton1234 a răspuns:

Salut da-le cu CIF sa vezi cum iese.