| 287Anonim a întrebat:

As avea si eu nevoie de putin ajutor. Mi-am spalat o pereche de Ugg din piele intoarsa la masina de spalat. Si dupa uscare au devenit alburii. Cum pot sa le readuc din nou culoarea initiala de negru?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca sunt din piele intoarsa naturala ai facut o mare prostie daca le-ai spalat. Dar faptul e consumat deja. Daca pielea e OK si nu s-a facut tare si scortoasa exista prin hipermarketuri sprayuri de curatat pielea intoarsa care contin colorant. Poti incerca cu asa ceva.