| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ce preferați să mâncați în oraș: clătite, langoși sau gogoși?
Cu ce să fie?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Langosi cu smantana cu usturoi si cas razulit deasupra.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Clătite cu gem, sau gogoși simple

| Adry05 a răspuns:

Clătite cu nutella și gogoși cu ciocolată/nutella

| SilentRain a răspuns:

Clătite cu ciocolata

| gabicoo a răspuns:

Pizza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clătite cu brânză dulce și stafide sau cu Nutella

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Langoși, cu ce se poate

| gigite a răspuns:

Covrigi,... mai arsi/prajiti.

| morfeo a răspuns:

Clatite cu nutella si banana.

| Reghqen a răspuns:

Clătitele cu nutella sunt baza.
Gogoși am mancat până m-am săturat de când eram mic până acum câțiva ani, mi s-a acrit de ele sincer...
Pe lângă faptul ca m-am cam oprit să mananc dulciuri față de cum și cât mai mancam înainte, acum mananc foarte rar dulciuri laughing

| 4StarLight a răspuns:

Iubesc clatitele americane, sunt mai mici decât cele normale si ai aluatul mai pufos. Imi place sa le mănânc cat sunt calde cu sirop de artar sau miere, sunt preferatele mele.