| AnaQ a întrebat:

Cine îmi poate recomanda o băutură pentru femei de calitate? ( Un lichior ceva) am nevoie pentru la locul de munca pentru a servi colegele ). Scuzați categoria. Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Cel mai bun e Sheridan's... dar... CAM SCUMP
https://www.emag.ro/......DVHX49BBM/
altfel, cam ce iti place din lista asta:
https://www.emag.ro/supermarket/bauturi-aperitive--22/sort-priceasc/c

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Pentru femei de calitate, indicat ar fi sa le inviti la un local si sa-si aleaga ele ce vor. Daca femeile din colectivul tau sunt intr-adevar de calitate, nu se vor cobori pana acolo incat sa bea din pahare din plastic printre birouri. Oricum, la locul de munca nu vi se va permite sa consumati bauturi alcoolice.

| Gaby212 a răspuns:

Daca te gandesti sa servesti colegele cu alcool de 8 martie, nu-i cea mai buna alegere. Cineva poate sa fie hipertensiv sau sa ia anumite medicamente care interzic alcoolul. Mai bine ia niste bomboane de la o ciocolaterie de specialitate si asa poate servi toata lumea oricat isi doreste.