| Paulllllla a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu niste sfaturi sau informatii, mai degraba. As vrea sa pun tapet in camera mea si nu stiu daca as reusi singura. Am nevoie neaparat de meseriasi sau pot reusi si singura? Odata pus tapet pe un perete, il va afecta cand voi vrea sa il dau jos? Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O data lipit este cam greu sa-l dai jos dar sa-l mai si dai intreg!
Pentru lipire documenteaza-te pe aici: https://bit.ly/2Z6qKVh Nu-ti trebuie meserias.