| 1718 a întrebat:

Buna! La ce cofetarie din Iasi gasesc prajituri cu caramel foarte bune? O zi minunata sa aveti!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim drăguță, pune ti adidasii in picioruse sau tocurile de ce nu, si dă o tură prin cofetarii, ai multe centre comerciale care au cofetarii in interior, molurile si hipermarketurile Carrefour, Cora, Kaufland, Auchan, toate contin cofetarii, ia le la pas si vezi ce sortimente gasesti. O zi frumoasa, ce varsta ai? Tu esti in poză?