| Chrisa28 a întrebat:

Ma tot gandesc ce este mai bine sa mancam cand suntem la scoala si sa ne tina de foame si sa nu ne ingrasam!

Răspuns Câştigător
| AndreiGrigore a răspuns:

Sincer, destul de complicat.Cel mai bine iti iei un sandwich cu paine, rosii, salata si cascaval/branza. Funda?

6 răspunsuri:
| ocrucianu a răspuns:

Trebuie sa mananci la fiecare doua ore ceva: un mar, un morcov crud, un iaurt de baut (chefir, lapte batut, sana etc). Dimineata la prima masa se mananca obligatoriu cereale sau paine integrala.

| BlackVeil a răspuns:

Eu ma duceam cu slanina si salata de vinete la scoala si nu m-am ingrasat.

| MaStErShOt a răspuns:

Tocmai se termina scoala, mai bine puneai intrebarea in septembrie cand reincepe.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Un sandwich cu paine neagra, salata, branza si rosii sau fructe gen mere, pere

| catalino200 a răspuns:

Incearca dimineata inainte sa mergi la scoala sa ciugulesti ceva si pe la 10 mananca un mar si un sandwish cu legume ( castraveti, salata, branza da vaci. etc) nu carne! Tine de foame si nici nu ingrasa, incearca sa folosesti mai putina margarina, sau chiar si fara, si paine neagra! Funda?

| Chrisa28 explică:

Si totusi in afara de sandwich?