| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat o bluză, doar că mi-am luat mărimea M. Eu port în general XS, îmi plăcea mult culoarea şi modelul şi am zis să mi-o iau. Doar că se vede că mi-e mare, aveți idee dacă pot face ceva în legătură cu asta?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Comanzi de dragul de a comanda? Nu te-ai gandit ce faci cu ea daca nu este masura ta? Da-o de pomană cuiva care poarta aceasta masura. Faci un bine.
Stupid!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

De ce s-o dau dacă îmi place? laughing Dau haine pe care nu le mai port, nu haine care îmi plac, nu vorbi aiurea. Ştiu pe cineva, care primea haine noi de la oameni, haine curate, frumoase, unele chiar de firmă, le purta o singură dată, apoi le băga prin saci murdare, ajungând la gunoi într-un final.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca iti place dar nu este masura ta, ce faci? Te imbraci cu ea doar pentru ca iti place? Dar vei arata imbracata cu un sac?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Acum am observat că îmi este bună, are şnur, am piept şi este model mai strâmt, în fine nu-ți dau explicații... laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti foarte amuzanta. Acum e bună.
Off!
Am pierdut degeaba timpul cu tine.
Chiar nu mai vreau explicatii.

| Violleta2022 a răspuns:

Vinde-o pe asta care-i mare si cumpara-ti alta, masura ta!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar din păcate nu mai are nici XS, nici S. M-am tot uitat, nu cred că mai bagă. Dar mulțumesc pentru răspuns!

| ℓαυяα a răspuns:

Încearcă sa o duci la croitorie, poate fi micșorată happy