| CristinaAlexandra879 a întrebat:

Mi-am pătat adidașii albi cu nuca verde. (cred ca am călcat pe ea și nu este pe talpa, ci pe marginea aceea) și nu se mai ia. I-a băgat mama la spălat și tot nu sa curățat. Dacă știți cu ce ii pot curăța, va rog sa îmi scrieți câteva chestii care ar funcționa!

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

WD40

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să îi cureți cu zeamă de lămâie.

| Depoka a răspuns:

Poți incerca o pasta din bicarbonat de sodiu combinat cu zeama de lamaie. Pentru curatare mai folosesc câteodată si pastă de dinți.

| CristinaAlexandra879 explică:

Tot nu s-a luat cu nimic din ce ați spus! Dar va mulțumesc oricum!